Infrasauny: domáce sauny

Túžite po vlastnej saune, pretože sa nechcete tlačiť v tej verejnej? Riešením môže byť domáca infrasauna, ktorá sa zmestí aj do malého bytu.

Tradičný spôsob saunovania s blahodárnymi účinkami na zdravie je známy po stáročia. My ponúkame našim zákazníkom vyskúšať pravé a nefalšované saunovanie v pohodlí domova. Vyberať môžete fínske sauny, infrasauny či ich kombinácie. Domáce sauny vyrábame na mieru, preto si môžete vybrať  také, kam sa zmestí celá rodina a môže si saunovanie užiť spoločne. Alebo naopak saunu do bytu a atipických priestorov pre jednu - dve osoby. Voľba je len na váš a vašom priestore. Navyše už nie je tradičné saunovanie výsadou len kúpeľov alebo wellness zariadení, ale je cenovo dostupné aj pre domácnosti.

Infrasauna výroba na mieru

Výroba infrasauny na mieru má veľký význam, pretože vám umožní maximálne využitie priestoru ako pri typizovanej saune. Výroba sáun na mieru prináša tiež lepšiu kvalitu spracovania a lepšie využitie priestoru domácej kombinovanej alebo fínskej sauny a to všetko pri dodržaní bezpečnostných predpisov pre Slovenskú republiku. Infrasauny na mieru môžu byť voľne stojace alebo vstavané do uzavretého priestoru. Pri výrobe našich sáun používame iba kvalitné materiály a technologické prvky.

Zákazníci, ktorí doma nemajú toľko priestoru, ocenia veľkosť infrasauny. Infrasauny sú vhodné do bytu a malých priestorov, pretožč fungujú na princípe infračerveného žiarenia bez nutnosti pece. 

Domáce sauny majú veľa výhod

Súkromie, komfort, úspora času a istá hygiena - to sú hlavné prednosti domácich sáun. Majiteľom prinášajú dokonalý relax, posilňovanie imunity a príjemne strávený čas s priateľmi či s rodinou.

Zrealizované domáce sauny / infrasauny

Výroba domácnej sauny na mieru má tú výhodu, že prekážkou nie sú vopred dané rozmery sauny.

Pomôže blahodarný slnečný efekt

Infračervené lúče pôsobia rovnako ako teplo zo slnka. "Tie menej ako dvadsiatimi percentami ohrievajú vzduch a asi z osemdesiatich percent ľudské telo," Infrasauna prehrieva priamo tkanivá tela, a to do hĺbky až štyroch centimetrov. Teplota vzduchu sa pritom pohybuje v rozmedzí medzi 30 až 60 ° C"

domáce sauny

Domáce sauny sú vhodné takmer do akéhokoľvek prostredia. Vyberie si ten, kto dáva prednosť celodrevennému prevedeniu aj milovníci dizajnu.

Ako si vybrať tú správnu domácu saunu? 

Odporučujeme návštevu zariadenia s viacerými typmi sáun, kde si každý vyberie tú kabínu, ktorá mu najviac vyhovuje a spĺňa práve jeho nároky na relaxáciu. V súčasnej dobe sa obľube teší práve kombinovaná sauna. Takáto sauna je vybavená saunovými kachľami a infražiaričmi, ktorá nám umožňuje využívať výhody suchej fínskej sauny či infrasauny podľa aktuálnej potreby.

Infrasauny - moderný trend saunovania

Ponúkame individuálne riešenie pre domáce aj komerčné využitie. Vyrábame tradičné fínske sauny aj dnes veľmi moderné infrasauny. Každá domáca sauna by mala spĺňať vysoké nároky na kvalitu použitých materiálov. Domáce sauny sú vyrobené z rôznych druhov drevín. Vnútorné vybavenie (lavice a pod.) má často sauna vyrobené z exotických drevín, napríklad z africkej vŕby Abachi. Infrasauna aj fínska sauna ponúka bohaté možnosti relaxácie.

Infrasauna do nového bytu - to je projekt, ktorý určite zaujme. Náklady na prevádzku infrasauny sú nižšie, nahrieva sa kratšiu dobu, stačí si ju vychutnať 1-2krát týždenne na dobu cca 30 minút. Je bežnou súčasťou kúpeľne, podobne ako v severských krajinách.

Infrasauna sa hodí ako do bytu tak aj do komerčných priestorov. Infrasauna nájde uplatnenie v podstate takmer všade, kde vyznávate moderný spôsob života a požadujete od obytných priestorov oveľa viac, než len obyčajné bývanie. Moderné wellness už nepatrí len do komerčnej sféry. Infrasauna do bytu je určená práve pre tento životný štýl.

Domáca infrasauna

domáca infrasauna

Nespornou výhodnú je, že infrasaunu si môžete zaobstarať aj domov. Vyberať môžeme z dvoch variantov. Na trhu sú k dispozícii infrasauny vonkajšie alebo infrasauny do bytu. Líšia sa iba izoláciou.

Domáca infrasauna prehreje vaše telo a pozitívne pôsobí na zdravie.

Sauna do bytu je obvykle vykurovaná elektricky

Rýchle prehriatie sa dosiahne infra panelmi, komu infrasauna nevyhovuje, môže si zaobstarať aj štandardné elektrické saunové pece, ktoré umožňujú viac režimov saunovania.

Kam infrasauny umiestniť 

Infrasauny sú určené pre umiestnenie v ktoromkoľvek temperovanom interiéri (spálne, domáce fitness, zimná záhrada). K ich prevádzke nie je potrebné žiadne špeciálne odvetrávanie, infrasauna totiž nevytvára paru ani vysokú teplotu. Stačí prirodzená cirkulácia vzduchu v interiéri. 

Saunu si môžete umiestniť v podstate kamkoľvek domov, kde máte zdroj energie a možnosť vetrania, napríklad aj do bytu v paneláku, malá sauna môže byť napríklad súčasťou spálne. Moderné domáce sauny možno vo väčšine prípadov demontovať a postaviť zase na inom mieste. Navyše možno klasické sauny i infrakabíny dodatočne vybaviť chromoterapiou či muzikoterapiou.

Domáce sauny nie sú rovnaké

Infra sauny majú rozdielnu účinnosť podľa použitých infražiaričov. Tie môžu byť keramické, širokospektrálne svetelné (Red Light) alebo karbónové, celoplošné fóliové. Čím kratšia je vlnová dĺžka žiarenia, tým intenzívnejšie na telo pôsobia. Najčastejšie sa stretnete so stredne vlnným (IR B) a dlho vlnným (IR C) žiarením, vhodným na relaxáciu. Na obľube získavajú aj kombinované sauny s využitím infražiaričov a tradičného ohrievača.

Vyberajte tiež podľa priestoru

Vedľa sauny pre jedného existujú tiež kabíny až pre päť ľudí, modely rohové aj vyrobené na mieru.

Infrasauny sú prehrievacie kabíny, ktoré slúžia na príjemnú relaxáciu a uvoľnenie stuhnutých svalov aj kĺbov. Pomáhajú aj od bolestí hlavy

Domáca infrasauna a jej servis

Predajom to pre nás nekončí. U nás je samozrejmosťou, že Vám zakúpenú domácu infrasaunu predvedieme, uvedieme do prevádzky a zaškolíme Vás, ako ju obsluhovať.

Doprajte si luxus wellnes zariadení v pohodlí svojho domova kedykoľvek budete chcieť.

Vyrábame atypické infrakabíny a infrasauny do bytu alebo domu podľa požiadavky zákazníka.

Kontaktný formulár - cenová ponuka - Infasauna do domu

Bezplatný návrh a zameranie

Sledujte nás na Facebook-u

Kontaktujte nás