Saunové doplnky

Saunové doplnky a príslušenstvo do sauny, ktoré spríjemnia Vaše saunovanie. Ponúkame výhradne prírodné esencie a značkové doplnky do sauny ako sú ochladzovacie kade, vedrá, teplomery a iné príslušenstvo od najkvalitnejších výrobcov.

Doplnky do sauny, ktoré vám ponúkame, sú výberom osvedčených a zároveň tých najobľúbenejších produktov. V tejto kategórii nájdete všetko, čo by vašej saune ešte mohlo chýbať. Saunovanie tak môže začať v plnej paráde.

Doplnky do sauny vám môžu pobyt v saune nielen spríjemniť, ale aj zvýšiť pozitívne účinky na zdravie. Kto rád trávi svoj čas v saune, toho niektoré doplnky do sauny určite potešia.

Doplnky do sauny pre vaše príjemné saunovanie.

Sauna doplnky, doplnky do sauny

Do každej sauny patria doplnky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou Vašej sauny. Éterické oleje s rôznymi vôňami Vám napomôžu k uvoľneniu, relaxácii, povzbudeniu, pokojnému spánku a uľahčeniu dýchania. Určite budete potrebovať teplomer, vlhkomer, presýpacie hodiny, rôzne kefy, naberačku s vedrom pre polievanie kachlí vodou a iné.

Teplomery a vlhkomery

Patrí medzi praktické doplnky do sauny. Teplomer a vlhkomer do sauny zaručí, že budete mať stav prostredia v saune plne pod kontrolou. Vyrábajú sa špeciálne na využitie v saunách.

Ochladzovacie kade

Ochladzovacie kade do sauny tvoria veľmi dôležité vybavenie do sauny. Ochladzovacia kaďa do sauny, schladí vaše telo pred ďalšou fázou saunovania. Ak nemáte priestor na ochladzovací bazén, plne túto časť saunovania nahradí vstup do ochladzovacej kade.

Čo by to bolo za saunu bez možnosti príjemného ochladenia. Ochladzovacie kade sú vyrobené z kvalitného dreva  s nerezovou výstuhou a majú akrylátovú vložku, čo zaručuje ich dlhú životnosť. 

Drevená vedrá

Súčasťou fínskeho saunovania sú najčastejšie vedrá a naberačky do sauny slúžiace na polievanie horúcich kameňov.

Lávové kamene na saunové kachle

Fínske kamene do sauny sú vyberané podľa starej tradície a sprostredkovávajú skutočnú atmosféru tradičného saunovania.

Saunové doplnky pomôžu dotvoriť celkový dojem zo sauny, máme široký sortiment saunových doplnkov - teplomery s vlhkomerom, drevené vedrá a kade, naberačky a iné.

Máte záujem o doplnky do sauny? - kontaktujte nás!

Bezplatný návrh a zameranie

Sledujte nás na Facebook-u

Kontaktujte nás