Infrasauna do bytu

Máte saunovanie v obľube, ale nechce sa vám nikam cestovať? Predstava vychutnať si saunu v pohodlí domova už nepatrí len do sveta snov.

Infrasauny do bytu

Teplo a relax kedykoľvek? Domáca infra sauna je riešenie

V chladnom počasí, ale aj pre milovníkov saunovania príde obzvlášť vhod vlastné domáce wellness zázemie. Najväčšiemu sa teší práve infra sauna. Priamo v kľude a súkromí vášho domu alebo bytu totiž poskytne skvelý relax, dôkladné prehriatie organizmu a nenahraditeľné blahodarné účinky na zdravie.

Niekoľko desiatok minút si môžete v kabíne domácej infra sauny užívať nerušenú relaxáciu, pri tých väčších aj s rodinou alebo priateľmi. Infra sauny využívajú ako doplnok náročného tréningového plánu tiež špičkoví športovci.

Domácim podmienkam ideálne zodpovedajú infrasauny. Okrem malých rozmerov a možnosti vytvorenie atypickej infrasauny do bytu na mieru, mnohým ľuďom vyhovujú aj pre nižšie teploty, ktoré saunovanie v infrasuane sprevádza.

V slovenských domácnostiach zatiaľ pravládajú klasické fínske sauny, do malého bytu sa ale viac hodí infrasauna.

Infrasauna ako súčasť kúpeľne v paneláku

Infrasauna je ideálna aj do menšieho bytu. Bude vám stačiť priestor o veľkosti šatníkovej skrine a prívod elektrickej energie. Infrasauna sa zmestí napríklad do voľného rohu v kúpeľni, umiestniť ju však môžete aj do spálne či na chodbu. 

Kontaktný formulár - cenová ponuka - Infrasauny do bytu

Bezplatný návrh a zameranie

Sledujte nás na Facebook-u

Kontaktujte nás