Parná sauna (parný kúpeľ) na mieru

Parná sauna využíva príjemné účinky tepla, vlhkej pary, vonných esencií a pokoja. Na rozdiel od klímy v klasickej suchej saune sa u parnej jedná o vlhký teplý kúpeľ. Vlhkosť vzduchu s pomerne nízkou teplotou spolu vytvára klímu, ktorá je pre ľudský organizmus v mnohých ohľadoch prospešná. V parnej saune získate príjemný pocit zotavenia, zregenerujete sa a oddýchnete si.

Na mieru dodávame parné sauny pre domáce i verejné použitie. Všetky parné sauny vám postavíme na kľúč - od návrhu po stavebné práce a servis.
Od čoho ale začať?

1. Požadovaná veľkosť

Najprv nám poviete, ako má byť parná sauna veľká. Podľa toho tiež lepšie spoznáme, aké vybavenie si tu môžeme dovoliť, a aké nie.

2. Voľba vzhľadu

Potom si vyberiete, v akom štýle by parná sauna mala byť. Záleží len na vašej fantázii a finančných možnostiach.

3. Obklady do sauny

Potom spoločne nájdeme typ keramiky a štýl pokládky. Výber materiálu obkladov je pestrý - od skla a keramiky až po mramor.

4. Vybavenie parnej sauny

Rozsah technologickej výbavy záleží na vás - môžete sa uspokojiť s funkčným minimom, alebo mať plne vybavenú parnú saunu so špeciálnymi doplnkami.

5. Realizácia a montáž parnej sauny

Potom už to je na nás. Výroba parnej sauny, montáž aj zaškolenie do údržby je čisto v našich rukách. Vy prichádzate do hotového.

NAPÍŠTE NÁM

Máte záujem o bezplatné nacenenie?
Kontaktujte nás.

Ako správne používať parnú saunu:

  • Pred vstupom do sauny urobte riadnu očistu tela vodou a mydlom.
  • V saune zostaňte tak dlho, kým nie ste riadne zahriatí (nie je zdravé dobu v saune predlžovať tak, že sa dostavia pocity mdlôb a točenie hlavy). Dĺžka pobytu v parnej saune je vždy individuálna, zvyčajne však 10 - 20 min.
  • Po odchode z parnej sauny je doporučené sa osprchovať - nie je nevyhnutne nutné sa prudko ochladzovať - použite vlažnú vodu. Intenzitu ochladenia volí každý podľa svojich pocitov a skúseností. Fáza prehrievania a ochladzovania sa zvyčajne opakuje 2-3x tak, aby bolo docielené príjemných pocitov.
  • Po ukončení saunovania, prípadne po masáži odporúčame odpočinok 20-30 minút.
Parná sauna

Bezplatný návrh a zameranie

Sledujte nás na Facebook-u

Kontaktujte nás