Výroba sauny na mieru


Sauny sú originálnym výrobkom prispôsobené rozmerom miestnosti a požiadavkám zákazníka alebo architekta. Akékoľvek podkrovné šikminy, atypické rozmery, nepravidelné priestory, pre nás nie sú problém. 

  • Naši technickí pracovníci sú pripravení prísť na akékoľvek miesto v SR na konzultáciu (najlepšie po vypracovaní projektu a cenovej ponuky).
  • Sauny vyrábame a montujeme pre celú SR. Sauny sú charakteristické vysoko kvalitným materiálom zo škandinávskeho severského smreku. Netradičnosť tohto materiálu je daná jeho hladkosťou a farebnosťou. Pre interiér v saune doporučujeme africkú vŕbu ABACHI.
 
Výroba sauny na mieru

  • Vyrábame fínske sauny aj infrasauny. Naše realizácie u zákazníkov, si môžete pozrieť v sekcii referenčné realizácie. Vyrábame sauny zo sevrského smreku, Topoľu aj Africkej vŕby Abachi. Na prianie je možné vyrobiť saunu aj z iných materiálov vhodných na výrobu sauny. Dokážeme vyrobiť domáce aj verejné sauny všetkých cenových aj rozmerových kategórií. Navrhneme vám riešenie sauny podľa vašich prianí a potrieb. Vyrábame sauny lacné aj luxusné. Sauny vyrobíme aj odborne nainštalujeme.


  • Kvalitné infrasauny

  • Kvalitné slovenské infrasauny nie sú určené len pre verejné použitie, ale aj pre privátny sektor. Jedinečná výrobná technológia spolu s vysokou kvalitou použitých materiálov sú garanciou špičkovej kvality. Infrasaunu si u nás môžete objednať presne na mieru podľa vašich požiadaviek. Takto vyrobený kus je potom 100% originálom.
  • Výroba infrasauny prebieha od počiatočného návrhu a vizualizácie (vďaka ktorým viete, ako bude vaša infrasauna vyzerať) až po realizáciu na kľúč. Vytvárame dizajnové interiéry infrasauny z kvalitných materiálov presne na mieru vašich priestorov, či už sa jedná o výrobu infrasauny pre wellness zariadienia alebo na domáce použitie. Pre skutočne unikátny vzhľad sauny je ju vhodné doplniť o dekoratívne prvky.
   • Štandardne sa používa na výrobu infrasáun čisto prírodný materiál drevo. K štandardnému vybaveniu tiež patria infra žhaviče. Moderné infrasauny sa vyrábame v štandardných prevedeniach, ale aj v atypickom rohovom prevedení.

Môžete nás kontaktovať aj pomocou formuláru
Meno:
E-mail:
Telefón:
Adresa:
Správa