Sauny Na Mieru s.r.o.

Domáce sauny - realizovaná výroba sáun

Domáca sauna je skvelou investíciou, ktorá sa vám veľakrát vráti v podobe príjemne strávených večerov a lepšieho zdravotného stavu.

Prečo sú domáce infra sauny také obľúbené

Za rozšírením sáun do domácností stoja zariadenia ponúkajúce podobné účinky, ale pre mnohých znesiteľnejší telesný pocit rovnako ako nižšie náklady na obstaranie i prevádzku, a tiež možnosť postaviť si saunu napríklad aj do spálne v byte. To všetko umožňujú infrasauny. Domáca sauna je skutočným hitom posledných rokov.

Výroba sauny na mieru k domácemu použitiu

Domáca infrasauna vám pôžitok zo saunovania umožní aj doma, takže nemusíte nikam cestovať. Účinky infrasauny sú skutočne blahodárne. Ak sa stane infrasauna vaším odpočívadlom, môžete sa tešiť na výrazné zlepšenie vášho zdravia!

Prečo mať doma saunu?

Minimálne nároky na priestor nie sú jedinou výhodou, ktorú domáca sauna má. Okrem tých očividných, ako je väčší komfort alebo intimita, je to aj cena.

Hovorí sa, že sauna je prameňom trvalej mladosti, skvalitňuje srdcovú činnosť, napomáha posilňovať krvný obeh a oživuje pleť. Jednoducho uvádza telo do harmonického stavu. Predovšetkým v dnešnej dobe, keď je uprednostňovaný zdravý životný štýl, možno domáce sauny využiť, ako prostriedok pre regeneráciu celého organizmu.

Domáca infrasauna výroba

Pri stavbe domácej sauny je dôležité vybrať vhodný priestor, dbať na dôležité bezpečnostné pokyny a zaistiť prívod elektrickej energie do bežnej siete. Vďaka tejto jednoduchej montáži je inštalácia domácej infrasauny vhodná do akéhokoľvek bytu, pivnice, či fitness centra. 

Nie je nad pohodlné saunovanie v domácom prostredí

Aby ste si mohli saunovanie dopriať skutočne kedykoľvek, zaobstarajte si saunu alebo infrasaunu domov. Najmenšie infrasauny do bytu zaberú necelé 2 metre štvorcové.

Ak nemáte radi kompromisy, určite vás zaujme možnosť návrhu sauny na mieru. Vaše sauna potom bude úplne podľa vás a skvele zapadne i do dizajnových bytov. Ani infrasauny do bytu nemusia byť podľa katalógu - je to len na vás.

Domáca infrakabína

  • Infrakabína je prehrievacia tepelná kabína vyrobená podobne ako sauna z dreva. Aj vnúrtorné usporiadanie je podobné ako v saunách klasických, ale infrakabína je priestorovo menšia. Sú v nej umiestnené špeciálne žiariče, ktoré sú drojom infračerveného žiarenia. 
  • Infrakabíny je možné inštalovať v rámci občianskej vybavenosti v športových strediskách, hoteloch, fitnesscentrách, kozmetických salónoch. Ale samozrejme aj v domácnostiach.

Čo by k domácej saune nemalo chýbať?

Domáca sauna dnes už nemusí mať podobu len drevenej kabíny. Zákazník môže mať už aj kompletne vstavanú saunu v pripravenej miestnosti, kde sú pohľadové iba celosklenené dvere sauny.  Dvere do sauny sú často drevené, čoraz častejšie ale aj sklenené, dekoratívne a rôzne zdobené. Tiež sú dnes trendom presklené steny sauny atď. K saune je samozrejme potrebné kvalitné ochladzovanie (aspoň sprcha) a miestnosť k odpočinku.

Vonkajšie sauny na mieru

Pri výrobe vonkajších sáun máte veľký priestor pre vašu fantáziu. Vonkajšia sauna dnes už má veľa rôznych tvarov. Okrem sauny v záhradnom altánku, je tu možnosť umiestniť na vašu záhradu klasickú saunu so strieškou, predsieňou alebo sa môže prispôsobiť tvaru vášho domu.

Exteriérové sauny - čoraz obľúbenejšia možnosť

Hoci je z hľadiska praktickosti a navodeniu lepšieho pocitu zo saunovania lepšia exteriérová sauna, mnoho ľudí stále častejšie volí tú, ktorá je umiestnená vo vnútri. Interiérová sauna môže byť umiestnená na požadované miesto, a od prvého dňa môže slúžiť všetkým obyvateľom. Pri jej realizácii je však nutné pamätať práve na možnosti samotného ochladenia, a to ideálne formou ľadovej sprchy, alebo ochladzovacieho bazénika.

Kontaktný formulár - cenová ponuka - Domáca sauna