Sauny Na Mieru s.r.o.

Tradícia a kvalita dlhé roky

Zo saunovaním sa dá začať kedykoľvek, v ktoromkoľvek veku a doslova kdekoľvek, napríklad aj v panelovom dome. Vyvíjame vlastné riešenia pre každého zákazníka, kdekoľvek na území SR. Radi prídeme priamo k vám, na miesto, ktoré ste si vybrali na realizáciu vašej sauny na mieru.

Sme slovenská spoločnosť, ktorá vyrába sauny, infrasauny. Medzi naše činnosti, ktoré ponúkame našim zákazníkom patrí tiež realizácia wellness centier na mieru.

Naša spoločnosť ponúka predovšetkým predaj a výrobu interiérových a vonkajších sáun. Vyrábame sauny finské, infrasauny, aj parné kabíny, ktoré sa vyrábajú zákazníkovi priamo na mieru. Dodávame aj saunovú technológiu do domácich aj komerčných sáun, saunové pece elektrické aj saunové pece na drevo, doplnky do sauny, drevo do sauny, servis poradenstvo aj profesionálnu starostlivosť v oblasti saunovania. 

sauny na mieru

 

Spoločnosť Sauny na mieru s.r.o. sa zaoberá výrobou, montážou a predajom sáun. Výroba sáun prebieha nasledovne - odborne vymeriame a spoločne zhodnotíme najvhodnejšiu polohu, tvar a výber materiálu k výrobe vašej sauny na mieru.

Návrh a zameranie sauny presne podľa vašich predstáv Vám zhotovíme úplne ZADARMO.