Výroba sauny na mieru

Sauny sú originálnym výrobkom prispôsobené rozmerom miestnosti a požiadavkám zákazníka alebo architekta. Akékoľvek podkrovné šikminy, atypické rozmery, nepravidelné priestory, pre nás nie sú problém. 

Naši technickí pracovníci sú pripravení prísť na akékoľvek miesto v SR na konzultáciu (najlepšie po vypracovaní projektu a cenovej ponuky).

Sauny vyrábame a montujeme pre celú SR. Sauny sú charakteristické vysoko kvalitným materiálom zo škandinávskeho severského smreku. Netradičnosť tohto materiálu je daná jeho hladkosťou a farebnosťou. Pre interiér v saune doporučujeme africkú vŕbu ABACHI.

Výroba sauny na mieru

Vyrábame fínske sauny aj infrasauny. Naše realizácie u zákazníkov, si môžete pozrieť v sekcii referenčné realizácie. Vyrábame sauny zo sevrského smreku, Topoľu aj Africkej vŕby Abachi. Na prianie je možné vyrobiť saunu aj z iných materiálov vhodných na výrobu sauny. Dokážeme vyrobiť domáce aj verejné sauny všetkých cenových aj rozmerových kategórií. Navrhneme vám riešenie sauny podľa vašich prianí a potrieb. Vyrábame sauny lacné aj luxusné. Sauny vyrobíme aj odborne nainštalujeme.

Kvalitné infrasauny

Kvalitné slovenské infrasauny nie sú určené len pre verejné použitie, ale aj pre privátny sektor. Jedinečná výrobná technológia spolu s vysokou kvalitou použitých materiálov sú garanciou špičkovej kvality. Infrasaunu si u nás môžete objednať presne na mieru podľa vašich požiadaviek. Takto vyrobený kus je potom 100% originálom.

Výroba infrasauny prebieha od počiatočného návrhu a vizualizácie (vďaka ktorým viete, ako bude vaša infrasauna vyzerať) až po realizáciu na kľúč. Vytvárame dizajnové interiéry infrasauny z kvalitných materiálov presne na mieru vašich priestorov, či už sa jedná o výrobu infrasauny pre wellness zariadienia alebo na domáce použitie. Pre skutočne unikátny vzhľad sauny je ju vhodné doplniť o dekoratívne prvky.

Štandardne sa používa na výrobu infrasáun čisto prírodný materiál drevo. K štandardnému vybaveniu tiež patria infra žhaviče. Moderné infrasauny sa vyrábame v štandardných prevedeniach, ale aj v atypickom rohovom prevedení.

Môžete nás kontaktovať aj pomocou formuláru

Bezplatný návrh a zameranie

Sledujte nás na Facebook-u

Kontaktujte nás