Domáce wellness


Nosným pilierom každého domáceho wellness sú bezpochyby sauny. Pre domáce účely odporúčame infrasauny alebo fínske sauny, skvelú alternatívu potom predstavujú aj parné sauny.

  • Najnižšie nároky na priestor má infrasauna, ktorá sa dá umiestniť prakticky kdekoľvek - a to aj v byte. Vnútri kabíny sa teplota pohybuje v rozmedzí 30-60 ˚C a stráviť v nej môžete aj 30 minút. Pobyt v infrasaune je skvelá procedúra pred masážou alebo cvičením, ale pomáha aj otužovať a uvoľniť telo.
  • Fínska sauna sa častejšie používa vo väčších interiéroch alebo v exteriéri, postavená na terase či záhrade. Je náročnejšia na technické zázemie a samozrejme záleží aj na výbere dreva.
  • Fínska sauna má už vyššie nároky, vyžaduje odvetrávanie a náročnejšiu technologickú prípravu priestoru. Za odmenu ale ponúka dôkladnú detoxikáciu a posilnenie organizmu. Teploty vo fínskej saune sa pohybujú v okolo 90-100 ˚C.
  • Parné sauny pracujú s nižšou teplotou (40-50 ˚C), ale vysokou vlhkosťou vzduchu (až 100%). Sú teda vhodné pre tých, ktorým suchý vzduch v klasickej saune nevyhovuje. Do malých bytov odporúčame parné kabíny, do väčších bytov či majiteľom rodinných domov samostatnú miestnosť.
  • Stále sa stretnete s rôznymi názormi na infrasauny pre domáce wellnes. Je nutné, aby človeku vyhovovoval vybraný typ a samotný pocit pri saunovaní. Pre nerozhodných existuje variant kombinovaná - fínska sauna s infražiaričmi, so systémom dvoch programov.
  • Pre konkrétny návrh domáceho wellness nás kontaktujte. Sme spoločnosť, ktorá vám navrhne dokonalé domáce wellnes presne vo vašom obľúbenom štýle. 
 
Domáce wellness - infrasauna

Informácie a cenová ponuka - domáce wellness
Meno:
E-mail:
Telefón:
Adresa:
Správa