Realizácia (montáž) sauny


Naša firma sa zaoberá hlavne výrobou sáun na mieru. Vyrábame a montujeme fínske sauny, infrasauny a parné sauny. Naše realizácie u zákazníkov, či už ide o domáce alebo komerčné využitie sauny si môžete prezrieť v sekcii referenčné realizácie.


  • Hlavnou činnosťou našej firmy je výroba a predaj sáun, infrasáun a rovnako aj celých wellness centier. Výroba kompletnej sauny na kľúč. Fínska sauna alebo infrasauna vyrobená našou firmou v sebe zlučuje saunu od slovenského výrobcu sáun, kvalitné spracovanie, vysokú úžitkovú hodnotu, kvalitné použité materiály, výborné nápadité riešenia a spoľahlivý záručný aj pozáručný servis.
  • Vysnívajte si vašu predstavu o saune a my vám vaše sny zrealizujeme.

  • Naša spoločnosť vytvára inšpiratívne prostredie pre fínske sauny, parné sauny a to ako doma, tak vo verejných zariadeniach. V našom sortimente ponúkame maximálnu kvalitu a spracovanie.
Nezáväzná cenová ponuka - neváhajte nás kontaktovať
Meno:
E-mail:
Telefón:
Odkaz:

 
výroba sauny


  • Výroba sauny, infrasauny alebo realizácia wellness centier je činnosť, ktorú ponúkame našim zákazníkom. V našej ponuke nechýba ani zákazková výroba fínskej sauny a infrasauny pre domáce i verejné využitie, saunový nábytok, doplnky do sauny a ochladzovacie bazény.

  • Sme slovenský výrobca sáun, infrasáun a kombinovaných sáun, Sauny na mieru s.r.o. Sústredíme sa na vlastnú kvalitu a profesionálne strojné vybavenie a rovnako tak na absolútnu kvalitu použitých technológií. V oblasti saunovania garantujeme najkvalitnejšiu úžitkovú hodnotu. 

  • Návrh a zameranie sauny presne podľa vašich predstáv Vám zhotovíme úplne ZADARMO.